Značka: Selle Italia

Iron EVO Kit Carbonio Superflow

€248,82 €260 Zľava 4 %
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Iron Evo Kit Carbonio Superflow - to je čistokrevný triatlon. Zaručuje vysoký stupeň komfortu počas pedalovania v každej situácii. Stavba sedadla je zárukou bezkompromisného výkonu. Tvar a štruktúra dokonale odpovedá potrebám tohto druhu cyklistiky - štruktúra povrchu jazdcovi umožňuje udržať sa v sedle za všetkých okolností a tvar sedadla dovoľuje kedykoľvek vysadnúť a nájsť si potrebnú pozíciu.  Karbónové prevedenie robí Iron EVO Kit Carbonio ľahším než ktorékoľvek iné triatlonové sedadlo.

  • čisto triatlonové sedadlo
  • najľahšie vo svojej kategórii vďaka karbónu
  • dve prevedenia - HD (tvrdšie) a SD (mäkšie)
  • Superflow otvor 

Hmotnosť: 240 g 

Rozmery: 132 x 256 mm

Kategória: Triatlon
Záruka: 2 roky

Iron Evo Kit Carbonio Superflow je sedadlo vyvinuté a následne vytvorené presne na mieru pre pravých triatlonistov. Neuhladený, propretekárský vzhľad je podtrhnutý matným logem Selle Italia na bokoch a červenými detaily. Viditelnosť a bezpečnosť zaručuje fluorescentná vsuvka v zadnej čiasti sedadla.

Z technickej stránky zaručuje sedadlo v prvom riade vysoký stupeň komfortu počas pedalování. Stavba sedadla je zárukou bezkompromisného výkona. Tvar a struktúra odpovída zcela potrebám tohto druhu cyklistiky - struktúra povrchu jazdci umožňuje sa ľahko udržet v sedle za všech okolností a tvar sedadla dovoluje kdykoli vysednout a nájsť si potrebnou pozíciu.  Karbónové prevedenie robí Iron EVO Kit Carbonio ľahším než ktorékolvek iné triatlonové sedadlo.