Značka: Selle Italia

Iron EVO Kit Carbonio Superflow

€248,82 €260 Zľava 4 %
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Iron Evo Kit Carbonio Superflow - to je čistokrevný triatlon. Zaručuje vysoký stupeň komfortu počas pedalovania v každej situácii. Stavba sedadla je zárukou bezkompromisného výkonu. Tvar a štruktúra dokonale odpovedá potrebám tohto druhu cyklistiky - štruktúra povrchu jazdcovi umožňuje udržať sa v sedle za všetkých okolností a tvar sedadla dovoľuje kedykoľvek vysadnúť a nájsť si potrebnú pozíciu.  Karbónové prevedenie robí Iron EVO Kit Carbonio ľahším než ktorékoľvek iné triatlonové sedadlo.

  • čisto triatlonové sedadlo
  • najľahšie vo svojej kategórii vďaka karbónu
  • dve prevedenia - HD (tvrdšie) a SD (mäkšie)
  • Superflow otvor 

Hmotnosť: 240 g 

Rozmery: 132 x 256 mm

Kategória: Triatlon
Záruka: 2 roky

Iron Evo Kit Carbonio Superflow je sedadlo vyvinuté a následne vytvorené presne na mieru pre pravých triatlonistov. Neuhladený, propretekárský vzhľad je podtrhnutý matným logem Selle Italia na bokoch a červenými detaily. Viditelnosť a bezpečnosť zaručuje fluorescentná vsuvka v zadnej čiasti sedadla.

Z technickej stránky zaručuje sedadlo v prvom riade vysoký stupeň komfortu počas pedalování. Stavba sedadla je zárukou bezkompromisného výkona. Tvar a struktúra odpovída zcela potrebám tohto druhu cyklistiky - struktúra povrchu jazdci umožňuje sa ľahko udržet v sedle za všech okolností a tvar sedadla dovoluje kdykoli vysednout a nájsť si potrebnou pozíciu.  Karbónové prevedenie robí Iron EVO Kit Carbonio ľahším než ktorékolvek iné triatlonové sedadlo. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie