Nastavenie kufrov CLEAT FIT

CLEAT FIT je prvé zariadenie na svete, ktoré umožňuje pomocí laserového zameriavača úplne presné nastevenie kufru na podrážke tretry. 

S týmto unikátným zariadienim nájdeme najoptimálnejšie miesto pre umiestnenie kufra na Vašom chodidle. Vedeli ste, že 80% ľudí má jedno chodidlo väčšie aj o 5 mm? Optimálnou pozíciou dosiahneme rovnomerný tlak pravej a ľavej nohy na pedály, čím je jazdec schopný výrazne zvýšit efektivitu šlapania.

 

Prístroj na presné meranie každej nohy, potrebný pre algoritmus určovania polohy kufra idmatch Cleat Fit.

                                                                               cleat-fit-2

 

Bezplatná aplikácia, ktorú je možné stiahnuť z webovej stránky bikelab.idmatch.it, ktorá používateľom umožňuje rekonštruovať a znovu spracovať údaje o meraní chodidiel a získať presnú polohu pre pozíciu kufrov.

                                                                                cleat-fit-3

Laserový lúč umožňuje presnú polohu osi pedálu presunúť pod podošvu a dokonale a jednoducho ju vyrovnať s kufrom. To vedie k úplnej presnosti finálneho umiestnenia.   

                                               cleat-fit-4                cleat-fit-5

Laser je podopretý goniometrickým diskom aplikovaným na kufor tretry, čo umožňuje užívateľom nastaviť tak vzdialenosť kufra od päty, ako aj jeho rotáciu od pozdĺžnej osi na základe údajov poskytnutých aplikáciou.

                                                                                  

Cena

2223
12223
cf
Akcia
meranie CLEAT FIT
€25
€22
(–12 %)

Špeciálné meranie, pomocou ktorého zistíme ideálné nastavenie a umiestnenie kufrov na podrážke tretry. Dôkladne meranie je nezbytné pre maximálnú efektivitu pedalovania....

Skladom 
Detail
155
1 položiek celkom