Akcia Tip
Značka: Selle Italia

SHOCK ABSORBER KIT SG tape

€48 €49 Zľava 2 %
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Senza-titolo-1-03Senza-titolo-1-01Senza-titolo-1-02

Súprava Shock Absorber sa skladá z dvoch prvkov: Antivibračné podložky a SG-Tape.

Farby: čierna, biela (omotávky)

Kategória: Omotávky
Záruka: 2 roky

Nerovnomerné povrchy, hrubý asfalt, dlažobné kocky - to všetko sú stresy, ktoré prichádzajú z cesty sa prenášajú priamo na riadidlá v podobe nepríjemných vibrácií. Ty sa v krátkom čase môžu premeniť na nepríjemné brnenie na ruky, čo znižuje pohodlie a uchopenie riadidiel a má aj negatívne dôsledky na výkonnosť a bezpečnosť.

Aby ste ich mohli absorbovať a znížiť na minimum, potrebujete riadidlá pevne držať. Jednoduchá, ale skvelá myšlienka predstavená súpravou Shock-Absorber Kit zo strany Selle Italia.

Súprava Shock Absorber sa skladá z dvoch prvkov: Antivibračné podložky a SG-Tape.

SG-Tape je špeciálna páska s gripom, ktorá vám umožňuje zaistiť ešte väčší komfort a lepšiu priľnavosť na riadidlách, čo prináša výhody v oblasti výkonu, ako aj bezpečnosti na sedle.

Podložky na riadidlá sú tvorené z troch vrstiev rôznych materiálov: prvá je v géli - pomáha simulovať chovanie svalov, stláča na podložku a zotavuje sa za niekoľko sekúnd z pôvodného tvaru, hneď ako je tlak ruky minimalizovaný, podložka sa vráti do pôvodného tvaru. Okrem vrstvy gélu pridávanie PU peny a tretej vrstvy Lycra pomáhajú zvyšovať jemnosť podložiek. Vďaka konkrétnej zostave týchto dvoch komponentov je Shock Absorber Kit okrem toho, že je jedným z najľahších na trhu, tiež vykonáva kombinované pôsobenie, ktoré produkuje veľmi účinnú absorpciu vibrácií.