Akcia Tip
Značka: Selle Italia

SHOCK ABSORBER KIT SG tape

€48 €49 Zľava 2 %
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Senza-titolo-1-03Senza-titolo-1-01Senza-titolo-1-02

Súprava Shock Absorber sa skladá z dvoch prvkov: Antivibračné podložky a SG-Tape.

Farby: čierna, biela (omotávky)

Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky

Nerovnomerné povrchy, hrubý asfalt, dlažobné kocky - to všetko sú stresy, ktoré prichádzajú z cesty sa prenášajú priamo na riadidlá v podobe nepríjemných vibrácií. Ty sa v krátkom čase môžu premeniť na nepríjemné brnenie na ruky, čo znižuje pohodlie a uchopenie riadidiel a má aj negatívne dôsledky na výkonnosť a bezpečnosť.

Aby ste ich mohli absorbovať a znížiť na minimum, potrebujete riadidlá pevne držať. Jednoduchá, ale skvelá myšlienka predstavená súpravou Shock-Absorber Kit zo strany Selle Italia.

Súprava Shock Absorber sa skladá z dvoch prvkov: Antivibračné podložky a SG-Tape.

SG-Tape je špeciálna páska s gripom, ktorá vám umožňuje zaistiť ešte väčší komfort a lepšiu priľnavosť na riadidlách, čo prináša výhody v oblasti výkonu, ako aj bezpečnosti na sedle.

Podložky na riadidlá sú tvorené z troch vrstiev rôznych materiálov: prvá je v géli - pomáha simulovať chovanie svalov, stláča na podložku a zotavuje sa za niekoľko sekúnd z pôvodného tvaru, hneď ako je tlak ruky minimalizovaný, podložka sa vráti do pôvodného tvaru. Okrem vrstvy gélu pridávanie PU peny a tretej vrstvy Lycra pomáhajú zvyšovať jemnosť podložiek. Vďaka konkrétnej zostave týchto dvoch komponentov je Shock Absorber Kit okrem toho, že je jedným z najľahších na trhu, tiež vykonáva kombinované pôsobenie, ktoré produkuje veľmi účinnú absorpciu vibrácií.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie