Akcia
Značka: Selle Italia

SLR Boost Superflow TEST

€70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

image-proxy (2)  image-proxy (5)

SLR BOOST Superflow je skrátená verzia sedadla SLR Superflow. Ližiny z Ti136 a špeciálná anatómia škrupiny dává sedadlu jedinečné vlastnosti vhodné pre cestnú cyklistiku.  

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený. 

 

Hmotnosť : S 158g / L 164g

Ližiny: Mangan Ø7mm

Veľkosti: S 130x240mm - L 145 x 248mm

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

 

SLR Boost Superflow je skrátená verzia sedadla SLR Superflow. To je najpoužívanejšie sedlo s 90% spokojnosťou už pri prvom výbere. Dávajú mu prednosť cestný ale aj horský cyklisti, ktorí majú nielen nadšenie pre cyklistiku, ale používajú ho ako nástroj na prekonávanie svojich vlastných limitov. Použitie materiálov, ako je karbón a špeciálna anatómia škrupiny je inovatívné spojenie spoľahlivosti a komfortu. 

Hmotnosť : S 158g / L 164g

Ližiny: Mangan Ø7mm

Veľkosti: S 130x240mm - L 145 x 248mm

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti.