Akcia
Značka: Selle Italia

SLR Boost TEST

€70
Skladom
Variant:

image-proxy 

SLR Boost je skrátená verzia sedla SLR. Je to najpoužívanejšie univerzálné sedlo s 90% spokojnosťou už pri prvom výbere.

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený

Hmotnosť : S 230g / L 235 g

Ližiny: Mangan Ø 7 mm

Veľkosti: S 130 x 248mm / L 145 x 248 mm

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

SLR Boost je verzia sedla SLR. Je to najpoužívanejšie sedlo s 90% spojonosťou už pri prvom výbere, ktorému dávajú prednosť cestný ale aj horský cyklisti, ktorí majú nielen nadšenie pre cyklistiku, ale používajú ho ako nástroj na prekonávanie svojich vlastných limitov. Použitie materiálov, ako je karbón a špeciálna anatómia škrupiny je pre toto sedlo inovatívny príklad prevedenia spoľahlivosti a komfortu. Je vyrábané v troch prevedeniach, ktoré sa líšia materiálom koľajničiek z karbónu, Ti316 a Mangan TM.

Hmotnosť : S 230g / L 235 g

Koľajničky: Mangan Ø 7 mm

Veľkosti: S 130 x 248mm / L 145 x 248 mm

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti.