Akcia
Značka: Selle Italia

SLR LADY BOOST Superflow TEST

€70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

  image-proxy (5)

SLR LADY Boost Superflow je skrátená verzia sedla SLR Superflow určená pre ženy. Jeho tvár je špeciálne uspôsobený ženské anatómii. Velký výrez znižuje tlak na mäkká tkaniva v panvovej oblasti, čím prispievá k dobrému zdraviu jazdkyne. 

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený

Hmotnosť : S 230g / L 235g

Ližiny: Mangan 7mm

Veľkosti: S130 x 248mm - L 145 x 248mm

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

SLR LADY Boost Superflow je skrátená verzia sedla SLR Superflow určená pre ženy. Je to najpoužívanejšie sedlo s 90% spokojnosťou už pri prvom výbere, ktorému dávajú prednosť cestný ale aj horský cyklisti. Rozvíjá nielen vašu vášeň pre cyklistiku, ale je skvelým nástrojom na prekonávanie vlastných limitov. Použitie materiálov - karbón a koža, naviac špeciálna anatómia škrupiny tvoria spojenie spoľahlivosti a komfortu. 

Hmotnosť : S 230g / L 235g

Ližiny: Mangan 7mm

Veľkosti: S130 x 248mm - L 145 x 248mm

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie