Akcia
Značka: Selle Italia

SLR LADY Superflow TEST

€70
Skladom

image-proxy (2)

SLR LADY Superflow je dámská verzia sedla SLR Superflow určená výhradne pre ženy. Jeho tvár je špeciálne uspôsobený ženské anatómii. Velký výrez znižuje tlak na mäkká tkaniva v panvovej oblasti, čím prispievá k dobrému zdraviu jazdkyne. 

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený

Hmotnosť : S 230g 

Ližiny: Mangan 7mm

Veľkosti: S130 x 248mm 

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

SLR LADY Superflow je dámská verzia sedla SLR Superflow. Je to najpoužívanejšie sedlo s 90% spokojnosťou už pri prvom výbere, ktorému dávajú prednosť cestný ale aj horský cyklisti. Rozvíjá nielen vašu vášeň pre cyklistiku, ale je skvelým nástrojom na prekonávanie vlastných limitov. Použitie materiálov - karbón a koža, naviac špeciálna anatómia škrupiny tvoria spojenie spoľahlivosti a komfortu. 

Hmotnosť : S 230 g 

Ližiny: Mangan 7mm

Veľkosti: S130 x 248mm 

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti.