Akcia
Značka: Selle Italia

SP-01 Boost Superflow TEST

€70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

image-proxy (2)   image-proxy (5)

SP-01 BOOST Superflow revolučné sedadlo, ktoré vyšlo z dielne dizajnéra formuly F1. Jeho zadná štruktúra s pohlcovaním akýchkoľvek vybrácií je rozdelená na dve nezávislé časti, ktoré nasledujú účinné pohyby panvy bez ohrozenia stability šlapania.

 

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený 

Hmotnosť: L 165g / S 160g
Ližiny: Mangan Ø 7x9 mm
Rozmery: S 130 x 250 mm / L 146 x 250 mm

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

SP-01 BOOST Kit Carbonio Superflow

Výsledkom spojenia modernej technológie a vlastností karbónu je revolučné sedadlo, ktoré vyšlo z dielne dizajnéra formuly F1. Jeho zadná štruktúra s pohlcovaním akýchkoľvek vybrácií je rozdelená na dve nezávislé časti, ktoré nasledujú účinné pohyby panvy bez ohrozenia stability šliapania. Jedná sa o skrátenú verziu sedadla SP-01 Kit Carbonio Superflow.

 

Hmotnosť: L 165g / S 160g
Ližiny: Carbo-keramik Ø 7x9 mm
Rozmery: S 130 x 250 mm / L 146 x 250 mm

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie