Akcia
Značka: Selle Italia

SP-01 Boost Superflow TEST

€70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

image-proxy (2)   image-proxy (5)

SP-01 BOOST Superflow revolučné sedadlo, ktoré vyšlo z dielne dizajnéra formuly F1. Jeho zadná štruktúra s pohlcovaním akýchkoľvek vybrácií je rozdelená na dve nezávislé časti, ktoré nasledujú účinné pohyby panvy bez ohrozenia stability šlapania.

 

Cena je iba vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, bude účtovaná len cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený 

Hmotnosť: L 165g / S 160g
Ližiny: Mangan Ø 7x9 mm
Rozmery: S 130 x 250 mm / L 146 x 250 mm

Kategória: TESTOVACIE sedadlá

Neviete si rady s výberom testovacieho sedadla? Zde Vám pomôžeme vybrat to nejvhodnejšie. 

SP-01 BOOST Kit Carbonio Superflow

Výsledkom spojenia modernej technológie a vlastností karbónu je revolučné sedadlo, ktoré vyšlo z dielne dizajnéra formuly F1. Jeho zadná štruktúra s pohlcovaním akýchkoľvek vybrácií je rozdelená na dve nezávislé časti, ktoré nasledujú účinné pohyby panvy bez ohrozenia stability šliapania. Jedná sa o skrátenú verziu sedadla SP-01 Kit Carbonio Superflow.

 

Hmotnosť: L 165g / S 160g
Ližiny: Carbo-keramik Ø 7x9 mm
Rozmery: S 130 x 250 mm / L 146 x 250 mm

 

Jedná sa iba o TESTOVACIE SEDADLO. Uvedená cena je vratnou ZÁLOHOU! Testovanie sedadla je ZDARMA, keď si u nás akékoľvek sedadlo po testovaní kúpite. Pokial si nič nezakúpite, je účtována cena 10 € / ks a zvyšok zálohy vám bude vrátený na účet alebo v hotovosti.